Аеропорт Гумрак

149

Пам’ятки в Аеропорт Гумрак, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аеропорт Гумрак, екскурсовод, замовити екскурсію,

Гумрак — це міжнародний аеропорт Волгограда, розташований на північно-заході Дзержинського району. Він був відкритий влітку 1954 року на основі колишнього однойменного військового аеродрому, що існував тут ще з 1940 року.

У 1991 році в аеропорту «Гумрак» розташовувався Волгоградський авіаційний загін, до складу якого входило 989 літаків АН-2, 10 літаків ЯК-42, 15 літаків ТУ-134, а також 10 літаків ЯК-40.

В даний час інфраструктура аеропорту розвинена на високому рівні. Комплекс включає в себе будівлю міжнародних авіаліній, обладнане комфортабельним залом очікування, зал вильоту/прильоту, залом реєстрації та митного огляду, а також будівля внутрішніх авіаліній, включає в себе авіакаси, зал відпочинку та VIP-зону підвищеного комфорту.

Аеродром «Гумрак» має клас, він здатний приймати повітряні судна ТУ-154, ІЛ-76, Boeing-737, А-320, ТУ-204, Boeing-757, а також вертольоти всіх типів. Станом на березень 2013 року, в аеропорту виконуються наступні регулярні рейси: авіакомпанією РусЛайн — за напрямами Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург, Єреван, Сочі і Сургут, авіакомпанія S7 Airlines здійснює три щоденні рейси в Москву, Ютейр – один щоденний рейс в Москву, і авіакомпанія SCAT, що забезпечує виліт в Актау 2-3 рази в тиждень.