Археологічний музей Лімассола

134

Пам’ятки в Археологічний музей Лімассола, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Археологічний музей Лімассола, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 202

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Регіональний археологічний музей Лімассола знаходиться поряд з міським парком. Раніше експозиції розміщувалися в замку Лімассола, але в 1975 році були перенесені на сучасну будівлю. Музей складається з трьох великих залів і атріуму, з’єднаних коридорами. Тут зібрані цікаві археологічні знахідки околиць Лімассола від первісних часів до епохи панування Римської Імперії.

У першому залі представлені найдавніші знахідки часів неоліту і бронзового століття, знайдені в жилих печерах району Акротірі. Тут представлено перші керамічні вироби, ще без традиційної розпису, стародавні знаряддя праці і кам’яні ідоли. Перше бронзове і мідна зброя виконано з приголомшливим ювелірним витонченістю і точністю. На держаках мечів і піхвах виконані декоративні зображення священних тварин.

У другому залі виставлені більш пізні прикраси з слонової кістки, римські монети і крихкі вироби з кольорового скла. У третьому залі найцінніші знахідки, які привезені з інших регіонів. Тут можна побачити єгипетську статую бога Беса, статуя Артеміди з Аматуса. Тут так само можна побачити інші фрагменти статую, що свідчать про вплив грецької, єгипетської та інших цивілізацій на традиції Кіпру.