Аріанський баптистерій

594

Пам’ятки в Аріанський баптистерій, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аріанський баптистерій, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 926

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Аріанський баптистерій розташований у місті Равенна, в 600 метрах від базиліки імені святого Віталія. Побудований у період правління Теодоріха Великого в V-VI століттях.

З XVIII століття до XX століття баптистерій знаходився у приватній власності. Середина XX століття стала для будівлі часом перетворень – були знесені всі прибудови до Арианскому баптистерію.

Архітектурна споруда дуже схоже на баптистерій для православних. Восьмикутна центрична будівля викладено міцними цеглою, обпаленими у вогні. Під дахом баптистерія розміщений карниз, розписаний зубчастим орнаментом. Велику увагу в інтер’єрі будинку привертає мозаїчний купол, на якому зображені фрагменти Хрещення Христа. Простору в Аріанського баптистерії набагато менше, ніж у православному, тому тут всього кілька концентричних рядів. В них вміщено 12 апостолів з коронами, а в центрі дано зображення Хрещення Господнє.

Особливістю баптистерія є простота форм і переважання золотого кольору. Спрощення викладу розписаних сцен, насичений золотистий тон, краса архітектурного ансамблю – все це роблять Аріанський баптистерій однією з головних визначних пам’яток Равенни.