Базиліка Св. Кастора

520

Пам’ятки в Базиліка Св. Кастора, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Базиліка Св. Кастора, екскурсовод, замовити екскурсію,

Однією з головних визначних пам’яток міста Кобленц є Базиліка Святого Кастора, будівництво якої було розпочато в 836 році. На урочистому богослужінні з її освячення був присутній великий король Людовік I Благочестивий. Свою назву храм отримав на честь святого Кастора, місіонера, що проповідував у сусідніх селах в IV столітті. Обитель набула свою славу завдяки тому, що в 843 році тут провели попередні переговори, які сприяли укладанню договору знаменитого у Вердені. Свій сучасний вигляд храм набув на початку XII століття. Головною визначною пам’яткою базиліки Святого Кастора є мощі святої Риццы – дочки Людвіга, про благочестя якої складено безліч легенд.

У наші дні в церкві проводять не тільки богослужіння, але і численні художні виставки, концерти духовної музики та інші культурні заходи. У липні 1991 року папа римський Іоанн Павло завітав цієї обителі почесний титул – мінор базиліка. Щорічно споруда привертає до себе безліч туристів завдяки своєму вишуканому готичному стилю і багатому внутрішньому оздобленню.