Берлінська галерея

469

Пам’ятки в Берлінська галерея, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Берлінська галерея, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 346

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Берлінська галерея – це сучасна арт-галерея, заснована в 1975 році, розташована в районі Кройцберг, яка з року в рік укріплює славу Берліна як культурної столиці Європи. Щороку тут проходять виставки актуальних художників, фотографів та дизайнерів.

Спочатку галерея була відкрита для робіт сучасних берлінських художників, але з часом перетворилася в арт-платформу світових масштабів. При музеї є свій лекторій, архів, бібліотека, навчальна кімната і навіть невелика школа мистецтв.

За роки свого існування галерея чотири рази змінювала свою дислокацію і в даний час знаходиться в колишньому індустріальному будівлі в Кройцберге і має 4600 квадратними метрами виставкової площі.

Основна частина колекції музею присвячена берлінському мистецтва, створеного починаючи з сімдесятих років 19 століття, включаючи роботи майстрів Берлінського Сецесіону, експресіонізму та руху Молодих Диких. Однак тимчасові виставки представляють найбільш сучасних художників усього світу.

Крім зборів живопису в галереї представлена значна колекція графіки, складова близько 15.000 експонатів, а також фотографій та архітектурних моделей.