Берлінські ведмедики

184

Пам’ятки в Берлінські ведмедики, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Берлінські ведмедики, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 8 177

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Скульптури ведмедя і ведмедиці, або як їх лагідно називають Берлінські ведмедики, належать некомерційним проектом United Buddy Bears. Перший ведмедик став подарунком Німеччини Єкатеринбургу в знак дружби між країнами, через чотири роки у 2011-му до дружелюбного ведмедю приєдналася подруга.

Берлінські ведмедики в Єкатеринбурзі, як і понад сто їхніх побратимів у різних містах всього світу, своїми піднятими лапами і посмішками символізують гостинність і толерантність. На першому мишка красуються герої казки «Бременські музиканти», саме такий варіант розмальовки з безлічі інших брали участь у конкурсі був обраний генконсулом Німеччини в 2007 році. На фігурі жіночною ведмедиці (вона в милому чепчику і туфельках з бантиками) зображена стрічка з написом «Нехай впадуть стіни», що не тільки нагадує про минуле, а й є знаком сьогоднішніх днів, коли більша частина країн світу робить крок назустріч один одному.