Беттері Парк

636

Пам’ятки в Беттері Парк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Беттері Парк, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 186

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Беттері Парк знаходиться в Нижньому Манхеттені. Це одне з найбільш спокійних і значущих місць в Нью-Йорку. Саме з Беттері Парку почалося заселення всього східного узбережжя Америки. Сюди висаджувалися голландські колоністи, щоб заснувати Новий Амстердам, а також іммігранти, які приїжджали в Нью-Йорку у пошуках кращого життя. В Беттері Парку генерал Вашингтон відзначив перемогу у війні за незалежність і створення Сполучених Штатів Північної Америки.

В Беттері Парку встановлено зворушливий меморіал жертвам теракту 11 вересня – бронзова сфера. Дивлячись на неї, легко уявити, наскільки масштабними були руйнування в Нижньому Манхеттені той трагічний день. Ця статуя була знайдена рятувальниками пізніше на руїнах і встановлена прямо в парку.

Беттері Парк має особливу важливість для кожного туриста, який бажає побачити Статую Свободи. Звідси відкриваються найкращі види на головні визначні пам’ятки Нью-Йорка. Також поряд розташований порт, звідки стартують пороми прямо до Статуї Свободи і тут же можна придбати квитки. А ще, тут приємно здійснювати пробіжки уздовж набережної разом з американцями, слухати спів птахів і милуватися білочками.