Бобруйський краєзнавчий музей

404

Пам’ятки в Бобруйський краєзнавчий музей, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Бобруйський краєзнавчий музей, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 49

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відвідувачі музею мають можливість побачити унікальні документи, що стосуються будівництва та подальшої експлуатації Бобруйської фортеці, життя декабристів в Бобруйську і про партизанський рух. Оглянути виставки можна самостійно, але краще з екскурсоводами, які з задоволенням проведуть вас по залах музею та поділяться своїми знахідками та історичними цінностями. Основні виставки – археологічна спадщина, етнографія, природа, людина здоров’я, Велика Вітчизняна війна 1812 року, 1941 – 1945 років та історія предків.

Музей в Бобруйську – це ще й великий просвітницький центр. Тут регулярно проводяться лекції та бесіди, зустрічі з цікавими людьми-учасниками цікавих історичних подій, зокрема ветеранами Великої Вітчизняної війни. Школярі та студенти можуть отримати унікальний матеріал для підготовки історичних робіт. Тут також з радістю чекають і гостей та мешканців міста різних вікових категорій. А любителі російської історії знайдуть тут безліч захоплюючих історій і цікавих фактів.