Ботанічний сад Мюнхен-Німфенбург

520

Пам’ятки в Ботанічний сад Мюнхен-Німфенбург, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ботанічний сад Мюнхен-Німфенбург, екскурсовод, замовити екскурсію,

Ботанічний сад Мюнхен-Німфенбург, розташований недалеко від Нимфенбургского палацу в німецькому місті Мюнхен, має довгу історію. Перший міський ботанічний сад був спроектований в 1809 році архітектором Фрідріхом Людвігом Шкелем і ботаніком Франц фон Пауль Шранком. Протягом століття він був одним з найбільш відвідуваних місць міста. Зараз так званий Старий ботанічний сад розташований у самому центрі міста.

У 1914 році було прийнято рішення створити Новий ботанічний сад більшої площі на околиці міста, яка зараз вважається практично його центром. Сучасний сад був створений за ініціативою відомого ботаніка Карла Іммануеля Ебергарда фон Гебель, який після відкриття став його першим директором.

Зараз ботанічний сад Мюнхена займає разом з парком Німфенбург загальну територію площею близько 40 гектарів і входить до складу Баварської державної колекції природної історії. На території саду росте близько 14 тисяч рослин з усього світу. Тільки площа теплиць з тропічними і субтропічними рослинами, в яких з грудня по березень літають метелики, становить 4500 квадратних метрів. У частині парку, де цвітуть троянди, знаходиться кілька кафе.