Бронзовий макет старої частини міста

313

Пам’ятки Бронзовий макет старій частині міста, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Бронзовий макет старій частині міста, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 3 646

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Хочете побачити Мюнхен з висоти пташиного польоту? Для цього не обов’язково підніматися в небо, достатньо відвідати одну з головних визначних пам’яток – бронзовий макет Собору Богоматері і всієї старої частини міста. Цей дивовижний монумент був виконаний у форматі 3D, для слабозорих і сліпих туристів на ньому передбачений шрифт Брайля. Він був відкритий в 2003 році і швидко завоював популярність, як у гостей, так і у жителів міста. Ідея побудувати це дивне спорудження прийшло одного з настоятелів обителі, який хотів полегшити життя туристам і зробити план собору більш наочним. Незабаром було прийнято рішення додати до макету всю стару частину Мюнхена.

Модель міста являє собою точну зменшену копію прототипу. Щорічно сюди збираються тисячі туристів, багато з них зазначають, що дуже зручно спершу оглянути 3D-макет, потім вибрати напрямки рух, а лише потім відправлятися до місця призначення. У 2008 році монумент був відреставрований, в наші дні він продовжує радувати всіх перехожих.