Брюссельський парк

365

Пам’ятки в Брюссельський парк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Брюссельський парк, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міські парки та сади
>

Брюссельський парк – це найбільший міський парк, який знаходиться в самому центрі Брюсселя. Його площа складає 13, 1 гектарів. У часи Середньовіччя тут розташовувався ліс, що оточував резиденції герцога Брабанта. Пізніше палац-резиденція згорів і не був відновлений. У 1775 році було прийнято рішення впорядкувати територію. У період з 1776 по 1783 роки був створений класичний парк. Його творцями стали Barnabe Guimard і Creation de Joachim Zinner.

Парк виконаний у французькому стилі – чітка геометрія кордонів, алей і стежок. Ландшафтна планування створює відчуття збільшує простору і величезній території. Головна широка алея веде до ставка з фонтаном, від якого три інші алеї, наче промені, рухаються до трьох важливих пам’яток в Брюсселі: Палацу правосуддя, Королівського палацу і Престольної площі.

На території парку розташовано кілька кристально чистих водойм, ростуть різноманітні сорти дерев і рослин. І, звичайно ж, у парку знаходиться безліч традиційних статуй. В Брюссельському парку розташовані: Королівський парковий театр, концертний зал Воксхолл і музичні альтанки. У літній період кожні вихідні у парку проходять вечірки під відкритим небом.