Будинок актора

426

Пам’ятки в Будинок актора, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будинок актора, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

“Будинок актора” – це чудовий театр, який розташований на Серебренниковской вулиці в місті Новосибірськ. Він був відкритий в 1973 році і відразу придбав широку популярність серед місцевих жителів, а незабаром став відомим далеко за межами міста. Зараз у ньому функціонують камерна сцена, великий і малий зали. Також на його території розташований величезний ресторан.

Репертуар театру досить різноманітний, починаючи від дитячих постановок, таких як «Чарівне дзеркало», і закінчуючи глибокими філософськими уявленнями – «Двадцять хвилин з ангелом». Серед видатних акторів театру можна відзначити Олександра Миловидова, Олексія Кучинського та Анастасію Гридасову. Досить часто тут гастролюють різноманітні колективи і трупи.

Театр працює з понеділка по п’ятницю з 11:00 – 19:00, а також в суботу та неділю з 12:00 – 18:00. Вмістимість великого залу становить 250 осіб, а малого – 120 осіб. Камерна сцена може розмістити в собі всього лише 30 осіб. При вході в театр знаходиться чудовий хол, стіни якого повністю завішені дзеркалами, це викликає особливий захват у жінок, охочих помилуватися собою у вечірній сукні. Ціни на подання варіюються в залежності від популярності колективу.