Будинок князя Лобанова-Ростовського

590

Пам’ятки в Будинок князя Лобанова-Ростовського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будинок князя Лобанова-Ростовського, екскурсовод, замовити екскурсію,

Будинок князя Лобанова-Ростовського знаходиться в місті Санкт-Петербурзі.Трикутного будівля, двома основними фасадами виходить на Вознесеновський і Адміралтейський проспекти.Будинок був побудований у другому десятилітті XIX століття за проектом знаменитого архітектора Огюста Монферрана, автора, розташованого поруч, Ісаакіївського собору.

Будинок також має і друга, неофіційна назва – «Будинок з левами», дане йому за розміщеними, біля парадного входу з боку Адміралтейського проспекту, двом статуям львів. Велична будівля виконана в класичному стилі і є помітною пам’яткою прилеглих кварталів.

Побудований за замовленням князя Лобанова-Ростовського, будинок через деякий час став власністю військового міністерства, де і перебував до революції 1917 року. Після розміщення в будівлі військового міністерства, його приміщення неодноразово перебудовувалися. В радянський період тут працював один з проектних інститутів, а даний час в будівлі розміщується готель.