Будівлю ГУВС Москви на Петрівці, 38

192

Пам’ятки в Будівлю ГУВС Москви на Петрівці, 38, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю ГУВС Москви на Петрівці, 38, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Будівлю ГУВС Москви на Петрівці,38 знаходиться в одному з центральних районів міста Москви. З XVIII століття двоповерхова садиба належала князям Щербатовим, а після 1812 року була придбана військовим відомством і перебудована в казарми. У XIX столітті тут розміщувалося управління жандармерії, а після 1917 року – московська міліція. У 1952-1958 роках будівлю було надбудовано архітектором Б. С. Мезенцевим, його вигляд значно змінився.

При князях Щербаковых будівля являло собою двоповерхову садибу з флігелями з боків. Перебудовою казарм займався архітектор Ф. М. Шестаков в 1827 році, і казарми використовувалися також і в якості місця попереднього ув’язнення.У 1834 році тут перебував під арештом відомий поет Н.П. Огарьов. На сьогоднішній день,це шестиповерхова адміністративна будівля, в якій розташовується ГУВС Москви.