Бєлгородський Академічний драматичний театр ім. М. С. Щепкіна

288

Пам’ятки в Білгородський Академічний драматичний театр ім. М. С. Щепкіна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Білгородський Академічний драматичний театр ім. М. С. Щепкіна, екскурсовод, замовити екскурсію,

Одним з найкрасивіших споруд міста Бєлгорода є будівля Бєлгородського державного драматичного театру. У це, збудоване за проектом архітектора В. М. Мимаренко , будівля, прикрашена восьмиколонним портиком і сходами з широкими гранітними сходами, театр переїхав у 1962 році. Утворений театр був в 1935 році і спочатку розташовувався в будівлі історичного музею.

Театр носить ім’я уродженця Білгородщини, видатного російського актора, основоположника реалізму в російській сценічному мистецтві – Михайла Семеновича Щепкіна. У 1988 році, на честь 200-річного ювілею М. С. Щепкіна в Бєлгороді, близько Смоленського Собору, був поставлений пам’ятник великому акторові. Через 10 років пам’ятник перенесли і зараз він розташовується біля театру. Багато відомі театри Росії беруть участь у проведених в Бєлгороді фестивалів «Актори Росії – Михайлу Щепкіну».

У різні роки В театрі працювали чудові актори і режисери. Давня творча дружба пов’язує театр з прославленим колективом академічного Малого театру. В білгородських виставах грали Е. Бистрицька, В. Іллінський, М. Жаров та інші майстри великої сцени.

Не так давно закінчилася велика реконструкція театру. За порівняно невеликий проміжок часу (один рік) будівля змінилося до невпізнання. Зручні та затишні гримерки, сучасне якісне обладнання, євродизайн, дивно красиві завісу і крісла, новий музей, ресторан… Тепер це один з найкрасивіших і оснащених театрів Росії.