Чергинский зубровый розплідник

299

Пам’ятки в Чергинский зубровый розплідник, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Чергинский зубровый розплідник, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 752

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Недалеке від Гірничо-Алтайськ, в селі Черга розташовується експериментальне господарство Сибірського відділення Російської Академії наук. Тут проводиться селекційна робота і вивчення диких тварин, у тому числі зубрів. Ці унікальні тварини мешкають в розпліднику в природних умовах – в невеликій річковій долині біля підніжжя гір. Відвідувачі зубрятника можуть поспостерігати за годуванням тварин.

Треба відзначити, що наші зубри мають велику схожість з американськими бізонами – так що їх іноді розглядають як один вид.

Служителі розплідника, дотримуючись необхідних заходів безпеки, можуть провести бажаючих досить близько до місця проживання тварин. Зубри досить спокійно сприймають відвідувачів і не виявляють неспокою. Алтайські бізони є найбільшим тваринам живе в Сибіру, при вдалому освітленні і активному поведінці зубрів, туристи можуть зробити відмінні фотографії в різноманітних ландшафтах зубрятника.