Чи можна в’їхати в канаду в covid-19

6-29-2021

Спочатку офіційні особи заявляли, що заборона поширюється на всіх іноземних громадян, за винятком канадських громадян і постійних резидентів, найближчих родичів канадських громадян, а також членів екіпажів, дипломатів і громадян сша.  Виняток для громадян сша було змінено в середу, щоб запобігти несуттєвим подорожам через кордон.

Однак нова заява, опублікована канадським урядом сьогодні, підтверджує, що найближчі родичі постійних жителів також виключені з заборони, що означає, що вони все ще можуть в’їжджати в канаду. Хочемо порекомендувати почитати https://covidcrossborders.com/ru/ru-canada-in на сайті .

Кому дозволено в’їжджати в канаду

Винятки з обмежень на поїздки повітряним транспортом будуть поширюватися на іноземних громадян, які вже взяли на себе зобов’язання працювати, вчитися або жити в канаді, і поїздки цих осіб будуть розглядатися як необхідні.

В’їжджати до канади протягом наступних 3 місяців зможуть:

Сезонні сільськогосподарські робітники, працівники рибної / сільськогосподарської галузі, доглядальниці та всі інші тимчасові іноземні робітники;

Іноземні студенти, які мають чинний дозвіл на навчання або отримали дозвіл на навчання на момент закриття кордонів 18 березня 2020;

Кандидати, які отримали затвердження на постійне проживання (імміграційну візу) до 16 березня 2020 року, але ще не прибули до канади.

З метою забезпечення безперервності торгівлі, охорони здоров’я та продовольчої безпеки для всіх канадців тимчасовим іноземним працівникам, зайнятим в сільському господарстві, агропищевой промисловості, переробці морепродуктів та інших ключових галузях, буде дозволено здійснювати поїздки в канаду на підставі винятків.

На додаток до протоколів медичного огляду перед поїздкою всі особи, що в’їжджають з-за кордону, після прибуття в канаду повинні бути ізольовані на 14 днів.

Особи, порушені цими винятками, не повинні намагатися відразу ж приїхати в канаду. Уряд оголосить, коли будуть введені дозволи на в’їзд, що, як очікується, відбудеться на початку наступного тижня.

Ці винятки слідують за іншими, оголошеними раніше цього тижня:

Крім канадців, постійних жителів і їх сімей, канада дозволить деяким іншим людям в’їжджати в країну. На урядовому веб-сайті викладені 16 сценаріїв, які дозволять людині в’їхати в канаду, включаючи наступні винятки, які відносяться до постійних і тимчасових жителів:

Найближчі родичі канадських громадян або постійних жителів (найближчі родичі включають в себе подружжя, цивільних партнерів, дітей резидента канади або його партнера, а також онуків громадян і постійних жителів канади);