Дайвінг-центр Panorama Divers

410

Пам’ятки в Дайвінг-центр Panorama Divers, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дайвінг-центр Panorama Divers, екскурсовод, замовити екскурсію,

Школа дайвінгу Panorama Divers в Хургаді існує з 1992 року і розташовується на березі Червоного моря, в самому серці Єгипту. За два десятиліття роботи дайвінг-центр зарекомендував себе, як професійна організація, що володіє всіма необхідними сертифікатами та є членом різних асоціацій дайверів.

До послуг клієнтів дайвінг-центру представлено широкий спектр послуг в сфері дайвінгу, і кращий сервіс, оскільки основа політики – це індивідуальний підхід до кожного і високий рівень надаваних послуг. У перелік послуг входить дейлі-дайвінг, навчання курсів PADI, підводна фотографія, оренда обладнання та сервісне обслуговування.

Школа дайвінгу Panorama Divers пропонує величезний вибір підводних пригод Червоного моря як для досвідчених дайверів, так і для новачків. Курси проводяться європейськими інструкторами російською, англійською, французькою, німецькою та польською мовами.