Дерево Генерала Шермана

83

Пам’ятки в Дерево Генерала Шермана, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дерево Генерала Шермана, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Природа
>

Генерал Шерман – це унікальний екземпляр секвойядендрона гігантського, що росте в каліфорнійському Національному парку Секвойя». Дерево за своїм обсягом є найбільшим на Землі. Його висота становить 83,8 м, вік оцінюють в 2300 — 2800 років, а обсяг стовбура — у 1488 м.

Дерево отримало свою назву в 1879 році в честь Вільяма Текумсе Шермана — великого генерала Громадянської війни. Автором назви виступає натураліст Джеймс Уолвертон, який служив лейтенантом в дев’ятому індианському корпусі. У 1931 році, після того, як порівняли параметри дерева Генерал Шерман з Генералом Грантом — іншим гігантським секвойядендроном, то було встановлено, що все таки перший є найбільшим у світі за обсягом деревини.

У січні 2006 року відвалилася найбільша частина дерева. Гілка, що має діаметр близько двох метрів і довжину близько 30 метрів пошкодила паркан, що оточував дерево, а також залишила велику вм’ятину на прогулянковій доріжці. Вважають, що ця подія не свідчить про проблеми в стані дерева, а всього лише є захисним механізмом від несприятливих погодних умов. Незважаючи на цю втрату, Генерал Шерман продовжує залишатися найбільшим деревом у світі.