Державний міст Зальцбурга

269

Пам’ятки до Державного міст Зальцбурга, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Державний міст Зальцбурга, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>

Штаатсбрюкке або «Державний міст» — один з найбільш масивних і відомих мостів Зальцбурга. Він проходить через річку Зальцах і пов’язує центр зі Старим містом. Міст прозвали «державним», так як кошти на його будівництво були виділені з державного бюджету. По мосту можна пройтися пішки і помилуватися прекрасним видом або проїхатися на машині. Як і багато відомі великі мости, Штаатсбрюкке обвішаний безліччю маленьких різнокольорових замків, що символізують вірність і «міцність» стосунків закоханих.

На сьогоднішній день Штаатсбрюкке — вже 10-й за рахунком міст, який зводився на цьому місці. Перший міст був зруйнований в 1090 році під час повені, другий спіткала та ж доля у 1316 році. Третій був зроблений з каменю в ХІV столітті і відрізнявся від двох попередніх наявністю даху.

Наступний міст представляв собою вдосконалену версію попереднього, на ньому також розташовувався маленький ринок. Але і він частково згорів під час пожежі у 1512 році. Всі інші споруди були зруйновані або від повеней, або від недосконалості конструкції.
Останній міст був відкритий в 1948 році і реконструйований в 2007.