Дитячий Центр на Пхукеті Kids Planet

250

Пам’ятки в Дитячий Центр на Пхукеті "Kids Planet", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дитячий Центр на Пхукеті "Kids Planet", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 87

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

На південному заході Таїланду, в 862 кілометрах від Бангкока, знаходиться острів Пхукет. Це найбільший острів Таїланду — перлина Андаманського узбережжя. Пхукет по праву вважається тропічним раєм. Для дорослих тут пропонують різноманітні види відпочинку – від загоряння на сонечку до катання на яхтах.

А для дітей, крім моря та пляжів, курорт пропонує дитячі садки, в тому числі і російськомовні. В кожному дитячому саду – педагоги вищого класу. Одним з таких садів і є дитячий центр «Дитяча планета» (Kids Planet). Він розташовується в районі Раваи, недалеко від пляжу Най-Харні. Це скоріше не дитячий садок, а клуб розваг для дітей. Тут дитину не тільки нагодують і покладуть спати, але ще будуть розважати по повній програмі. Сад працює 24 години в добу і робить великий акцент на творче розвиток дитини. «Дитяча планета» — це російськомовний центр.

Тут можна замовити будь-яке свято — від дня народження до випадання першого зуба. Батути, надувні кулі, басейни з кульками зроблять відпочинок вашої дитини просто незабутнім.