Долина річки Петрус

292

Пам’ятки в Долина річки Петрус, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Долина річки Петрус, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 580

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Долина річки Петрус являє собою доглянуту затишну лісосмугу. Вона розташована в Герцогстві Люксембург, впадає в річку Альзет в районі міста Люксембург і є досить популярним місцем прогулянок у туристів і місцевих жителів. Долина річки Петрус вражає своїми приголомшливими пейзажами, тут розташовані численні стежки і алеї, серед яких височіють величні гострі, круті скелі з вузькими і глибокими ущелинами.

Тут часто можна зустріти мирно прогулюються літніх люксембуржців, закохані пари і дітей, захоплених активними іграми. Через річку Петрус, що впадає в межах міста в річку Альзет, перекинуті витончені пішохідні мости. В долині росте багато дерев, квітів та декоративних чагарників. З вертольота особливо яскраво і чітко видно зелені смуги цього чудового місця. Помилуватися красою долини можна з мосту Адольфа.

Туристи, що відвідали долину річки Петрус, не залишаться байдужими і будуть вражені її неповторною природною красою. Побувавши тут одного разу, вам захочеться повернутися сюди і зануритися в заспокійливу атмосферу долини.