Домініканський костел Святого Яцека

518

Пам’ятки в Домініканський костел Святого Яцека, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Домініканський костел Святого Яцека, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 609

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Домініканський костел Святого Яцека знаходиться на вулиці Фрета, в центральному районі Варшави. Спочатку ця церква в стилі бароко була споруджена домініканцями. З моменту прийняття рішення про будівництво костелу в 1603 році і до закінчення будівництва пройшло більше сорока років.

У середині XVII століття церква була розграбована і спалена шведами, але пізніше повністю оновлена і доповнена однією з найбільш важливих деталей – каплицею Святого Домініка. У XIX столітті орден домініканців був ліквідований, а сам костел взяли єпархіальні священики. Ця церква у різні часи служила притулком для хлопчиків, і школою-інтернатом, і німецьким шпиталем під час Другої Світової.

Костел Святого Яцека неймовірно постраждав під час війни і навіть після, здавалося б, повного відновлення, монастир втратив свою колишню пишність. На щастя, похоронна каплиця подружжя Котовских, збудована ще наприкінці XVII століття, повністю вціліла і по сей день радує туристів первозданним величчю.

Недалеко від костьолу знаходиться музей Марії Складовської-Кюрі. Велика жінка-фізик прийняла своє перше причастя саме в церкві Святого Яцека і була частою прихожанкою костелу в подальшому.