Дванадцять апостолів

423

Пам’ятки в Дванадцять апостолів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дванадцять апостолів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Природа
>

«Дванадцять апостолів» — це група з восьми, близько розташованих один до одного, вапнякових скель, яких із-за ерозії стає все менше.

Ці скелі утворилися в результаті тисячолітньої роботи океану. До нашого часу збереглося тільки 8 з 12 первинних Апостолів. Узбережжя Дванадцяти Апостолів налічує 10-20 мільйонів років, і за цей час мільярди крихітних скелетів утворили відкладення вапняку на дні моря.Пізніше цей вапняк піддавався жорстокому впливу хвиль і вітрів, поки не придбав свої дивовижні обриси.

Спочатку це місце мало назву «Свиня і поросята», але в 1950-х роках з метою залучення більшої кількості туристів воно було змінено на «Дванадцять апостолів», при тому що в групі було лише 9 скель. Вони розташовані уздовж Великої Океанської Дороги, в 2 годинах їзди від Мельбурн, між містами Порт-Кемпбелл і Прінстон, і внесені в список об’єктів Світової Спадщини Природи ЮНЕСКО.

Красиві скелі, арки, бухти, гроти стали популярною туристичною визначною пам’яткою. Тепер тут побудований туристичний центр, можна зробити вертолітну прогулянку над океаном.