Двоповерховий особняк на вулиці Мічуріна

283

Пам’ятки в Двоповерховий особняк на вулиці Мічуріна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Двоповерховий особняк на вулиці Мічуріна, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 4 001

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Двоповерховий особняк, який знаходиться на вулиці Мічуріна, в Центральному районі міста Новосибірська, — це цінний пам’ятник архітектури регіонального значення.

Будинок був побудований на початку 20 століття якимось купцем і використовувався під житлові та складські приміщення. Пізніше в будівлі розташовувалися тюремна лікарня і різні організації. Сьогодні особняк потребує капітального ремонту.

Цей характерний зразок неоросійського стилю мав колись кутове положення, внаслідок чого в його плануванні простежується асиметричність. Цегляний двоповерховий особняк має підвал і прибудову сходової клітки. Цоколь виконаний з природного сибірського граніту, чотирьохскатний дах покрита металом. Будівля відрізняється силуетом, порізаним складними фігурними аттиками, розмаїттям деталей і багатим оформленням фасадів. У зв’язку з переробками первісна планування була втрачена. Інтер’єр будівлі досить простий.