Дзеркальна стіна Сигирии

511

Пам’ятки в Дзеркальна стіна Сигирии, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дзеркальна стіна Сигирии, екскурсовод, замовити екскурсію,

Дзеркальна стіна Сигирии – це кам’яна стіна, що починається від самого заснування Левової скелі і піднімається вгору до фортеці. Вона була побудована в V столітті за царя Касапе. Свою назву стіна отримала з-за того, що її внутрішня частина була відполірована до дзеркального блиску, і цар, коли прогулювався уздовж неї, навіть міг бачити своє відображення в стіні.

Дзеркальна стіна містить кам’яну галерею, вимощену мармуровими плитами, в якій є ніша зі знаменитими давніми фресками, що зображують оголених жінок. Хто ці жінки, вчені достеменно не знають досі. На самій стіні написані вірші, що оспівують красу цих жінок. Найдавніші написи датуються xviii століттям.

Дзеркальна стіна збереглася до нашого часу практично в первозданному вигляді, тільки потьмяніла від часу. При відвідуванні Сигирии її дозволяється чіпати руками, але наносити нові написи категорично заборонено.