Ферганська долина

348

Пам’ятки в Ферганська долина, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ферганська долина, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ферганська долина – унікальне місце, яке багато хто називають перлиною Центральної Азії завдяки її багатства і мальовничій місцевості, з трьох сторін оточеній горами Тянь-Шаню і Гиссаро-Червона і тільки на заході – Сырдарьей.

Про те, що Ферганська долина завжди відігравала значну історико-культурну роль, свідчать повідомлення про ферганском державі Давань, що містяться в перших китайських літописах. Численні сліди античних міст і пам’ятників Середньовіччя говорять про те, що в давнину долина була осередком різних цивілізацій.

Відвідавши цей квітучий оазис Центральної Азії, ви зможете відвідати невелике містечко Риштан, що славиться своїми керамічними виробами; в місті Коканд – чудовий палацовий комплекс Худояр-хана, побудований у 1871 році зодчим Світ Убайдулло, має сім невеликих внутрішніх дворів і 119 кімнат, а також відвідати медресе Норбутаби – великий релігійний центр міста, побудований в кінці 18 століття.

Ви зможете відвідати батьківщину знаменитого узбецького поета Машраба – місто Наманган і, звичайно, Андижан – столицю долини і батьківщину Захириддина Бабура, автора знаменитого епосу “Бабур-наме”, державного діяча, завойовника Індії, заснував імперію Великих Моголів.