Фонтан Музика Слави

275

Пам’ятки в Фонтан "Музика Слави", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фонтан "Музика Слави", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Фонтан «Музика слави», розташований в районі Кузьминки, міста Москви, являє собою цілий комплекс фонтанів, розташований в одній великій чаші. Сам фонтан знаходиться на території скверу, між Московським обласним Будинком мистецтв і Волгоградським проспектом.

Фонтан був відкритий в 2005 році, в рік святкування 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 років. Проект фонтану був розроблений авторським колективом союзу московських архітекторів «Архітектурний фонд». Фонтан складається з двох основних елементів, це «Піраміда пам’яті» і «Фанфари перемоги», які розташовуються всередині восьмикутної чаші басейну. Чотиригранна Піраміда пам’яті» присвячена пам’яті про чотирьох роках війни, про полеглих і живих, про перемоги і поразки, про подвиги і мужність нашого народу. «Піраміда пам’яті» облицьована чорним гранітом, а в золотому обрамленні латунних труб, вона світиться вогнями, що символізують вічну пам’ять. А струмені води фонтану символізують народні сльози і горе. «Фанфари перемоги» являють собою сім колон різної довжини, спрямовуються в небо і є висотною домінантою комплексу.

Фонтан «Музика слави» є найбільшим в Росії. Кількість освітлювальної техніки, використаної у фонтані, є рекордною для нашої країни. Фонтан цікаво подивитися як вдень, так і вночі, коли включена підсвічування.