Фонтан на Резіденцплац

663

Пам’ятки в Фонтан на Резіденцплац, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фонтан на Резіденцплац, екскурсовод, замовити екскурсію,

В самому центрі історичної частини Зальцбурга розташована головна міська площа, яка носить назву “Резіденцплац”. Вона була заснована в 1587 році і задумана як головне ядро на карті міста, повинна була додати середньовічному місту відчуття свободи і величі. В самому центрі площі підносить мармуровий фонтан у стилі барокко, який входить в список головних визначних пам’яток Зальцбурга і є об’єктом списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Фонтан на Резіденцплац був створений у 1661 році за проектом італійського скульптора Томмазо ді Гарсона. Максимальна висота фонтану разом зі вздымающейся в небо водяній струменем становить 15 метрів. В самому центрі скульптурної композиції розташована скеля, оточена морськими кіньми. На вершині скелі стоять три атлета, в руках яких величезна чаша з трьома дельфінами. Вінчає композицію тритон, розташований в центрі раковини, закріпленої на хвостах дельфінів. З рогу, що знаходиться в руках тритона, у небо струмує потік води.