Фонтан «Три грації» в Барселоні

366

Пам’ятки в Фонтан «Три грації» в Барселоні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фонтан «Три грації» в Барселоні, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Фонтан «Три грації» – це красиве прикраса Королівської площі Барселони, яка являє собою характерний приклад іспанського романтичного стилю.

Оформлення площі проводилося за участю молодого архітектора Антоніо Гауді, чий неординарний талант проявився у витонченому і романтичному дизайні. Створені ним вуличні ліхтарі з драконами, символізують героїзм середньовічних каталонських завойовників, самі по собі є творами мистецтва, а королівські пальми надають площі певну екзотичність. Саме він запросив архітектора, чиїм стилем Гауді захоплювався, для створення фонтану.

У центрі Королівської площі височіє неповторна скульптурна композиція штучного джерела з поетичною назвою «Три грації», виготовлена архітектором Антоні Ровіра і Тріасом в 1876 році. Незважаючи на те, що цій скульптурі вже майже півтора століття, вона досі привертає увагу красивими і граціозними лініями трьох жіночих фігур, розташованих посередині чаші фонтану.