Фортеця Авіла

504

Пам’ятки в Фортецю Авіла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Фортецю Авіла, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 6

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Головна визначна пам’ятка Авіли – кріпосна стіна, зведена в XI столітті. Ця стіна найдавніша добре збереглися, тому у 1985 році її включена в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме поселення, звичайно, було засноване задовго до цього ще племенем ветонов. Тут встигли побувати і римляни, і вестготи, і араби. Але тільки перші залишили сліди своєї присутності в одній з частин міста.

В епоху Реконкісти Авіла постійно перебувала під ударом. Вона піддавалася набігам як християн, так і маврів. Після XI століття місто християни остаточно опановують містом і створюють навколо нього значну стіну. Вона складається з 88 веж і 9 воріт, а загальна довжина становить більше 2500 метрів. В розрахунку на виконання функції оборони побудована не тільки ця фортеця, але і Авільський собор. Його дзвіниця виконувала оборонні функції і включена в лінію мурів.

Взагалі Авілі називають і центром католицької містики. Тут і жила і нині покоїться Свята Тереза Авильская, що користується світовою популярністю. Велика частина її мощей розсіяна по храмам і монастирям міста.