Гірськолижний курорт Рука

413

Пам’ятки в Гірськолижний курорт Рука, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Гірськолижний курорт Рука, екскурсовод, замовити екскурсію,

Гірськолижний курорт Рука – один з найбільших і найбільш відвідуваних в Лапландії. Розташований трохи південніше Полярного кола, гірськолижний курорт Рука носить титул Золотих воріт Лапландії, що досить символічно. Якщо гірськолижні курорти Центральної та Південної Фінляндії побудовані на сопках і невеликих височинах, то курорт Рука – це вже справжні гори заввишки до 493 метрів над рівнем моря.

Гірськолижний курорт Рука відкриває першим, не шкодуючи штучного снігу, і закривається одним з останніх. Сезон Рука починається в жовтні й триває 200-250 днів у році. Початок сезону 2012 – 2013 було морозним і сніжним, перші підйомники Рука заробили 23 жовтня 2012. Курорт обіцяє, що гірськолижні траси будуть відкриті до 9 червня 2013 року.

В Рука проводяться чемпіонати зі слалому та фрістайлу, проходить етап кубка світу Nordic Opening. Тут щороку проходять чемпіонати Фінляндії з лижних видів спорту і тренуються спортсмени фінської збірної. Ще одним важливим бонусом курорту є наявність зони СПА, спортивного центру, боулінгу та інших розваг (сафарі на собачих і оленячих упряжках, сафарі на снігоходах, прогулянки на снігоступах, зимовий картинг, підлідний лов, зимовий гольф, сауни та купання в ополонці).