Готель Брістоль

145

Пам’ятки в Готель Брістоль, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Готель Брістоль, екскурсовод, замовити екскурсію,

Готель розташований в центрі міста на вулиці Карова 9 в Краківському Передмісті неподалік від Королівського замку, Національного театру і президентського палацу.

Будівництво готелю почалася в 1898 році під керівництвом Станіслава Рошковского, Ігнація Падеревського і Едмунда Заремба. Спочатку розробили проект готелю в стилі сецессіон Тадеуш Стрыенский і Францішек Мончинский, але він був змінений: Владислав Марконі зробив фасад будівлі у стилі неоренесанс. Готель мав електростанцію, центральне опалення, вентиляцію та ліфт. У розпорядженні відвідувачів було близько 200 номерів.

З 1919 року в готелі проходили політичні дебати, а під час Другої Світової війни розташовувався госпіталь.

Зараз Готель Брістоль є одним з найбільш розкішних, в якому гостювали Джордж Буш-старший, Наомі Кемпбелл, Шарль де Голль, Жерар Депардьє, Марлен Дітріх і багато інших. В готелі є 2 ресторани, два банкетних зали, бібліотека, басейн, солярій, сауна, тренажерний зал і казино. Незалежно від того, що гості готелю забажають побачити або зробити у Варшаві, консьєрж готовий допомогти в будь-який час доби. Номери готелю вразять своїм унікальним інтер’єром і зручністю. Є номери для інвалідів, 3 поверхи призначені для некурящих відвідувачів, а також номери з справжнім облаштуванням. Ресторани готелю пропонують інтернаціональну кухню та велику карту вин.