Готель Пекін у Москві

249

Пам’ятки в Готель Пекін в Москві, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Готель Пекін в Москві, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Готель Пекін в Москві знаходиться на перетині вулиць Велика Садова і 2-я Брестська вулиця. Вона була побудована у стилі сталінського ампіру, будівництво тривало з 1949 по 1955 рік, автором проекту був архітектор Дмитра Чечуліна. Офіційне відкриття відбулося в 1956 році,а в 2009 році була виконана реставрація інтер’єрів готелю.

У 1999 році готельно-офісний комплекс «Пекін» перереєстровано у Відкрите акціонерне товариство «Готельно-офісний комплекс «Пекін».Серед іменитих гостей в готелі проживали Марина Владі, Василь Сталін, Аркадій Райкін, Лоліта Торес, Дін Рід, Марсель Марсо. Одинадцятий поверх готелю займали номери підвищеної комфортності, на першому поверсі розміщувався знаменитий ресторан «Пекін», це єдиний заклад в Москві радянських часів, де готували китайські страви кухарі китайці.

Будівля готелю «Пекін» являє собою комплекс з трьох будівель. Центральна кутова частина складається з одинадцяти поверхів з багатофігурними барельєфами над входом, її прикрашає башта з годинником і шпилем. Дві інші частини, які примикають до центральної — п’ятиповерхові. Будівля готелю «Пекін» є пам’яткою архітектури і охороняється державою.