«Гусячий брід» Талдинских печер

145

Пам’ятки в «Гусячий брід» Талдинских печер, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в «Гусячий брід» Талдинских печер, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 752

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Талдинские печери вже кілька десятків років залучають вчених всіх мастей. Геологами і спелеологами було досліджено близько тридцяти печер, відкритих для відвідування. Ще приблизно стільки ж потребують вивчення. Археологи та історики знайшли тут стоянки перших людей і цілі печерні поселення. Шукачі скарбів зі всього світу приїжджають в гірський Алтай в пошуках скарбів старовірів-скрытников, що мешкали тут у XIX столітті, і захованого золота Колчака.

Просторі склепінчасті зали та арочні переходи, природні оглядові майданчики та вузькі стежки пронизують з добрий десяток кілометрів скелястої кручі. Спуск у печери дуже зручний і навіть обладнаний турнікетом для отримання плати за вхід, але от далі цивілізація закінчується. Дигеры екстримали авантюристи всіх мастей вибирають самий важкопрохідний маршрут і трохи чи не плазом перебираються із залу в зал. Талдинские печери в деяких місцях зручно обладнані сходами і висвітлюються за допомогою електрики. Але такі місця як Гусячий брід змушують туристів перевірити себе на міцність. Цей низький прохід тягнеться на добрий десяток метрів, але пробиратися по ньому можна тільки на четвереньках або гуськом ти висота проходу у деяких місцях становить не більше 80 див.

Не кожен може осилити цей перехід так як у вузькому просторі навіть здорові не зауважували за собою ознак клаустрофобії люди втрачають контроль і повертають назад. Але не дарма ж до гусячого броду знову і знову приходять групи туристів. По той бік вузького лазу знаходяться справжні чудеса!