Храм Георгія Побідоносця у Володимирі

403

Пам’ятки в Храм Георгія Побідоносця у Володимирі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Георгія Побідоносця у Володимирі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Храм на честь святого Георгія Побідоносця розміщується в самому центрі міста Володимира. Це один з найдавніших храмів Росії. Перша згадка про цієї святої обителі відноситься до 1153 році. З літописів відомо, що тут існував монастир, побудований князем Юрієм Долгоруким. Білокам’яний храм звів у 1157 році його син благовірний Андрій Боголюбський.

Після пожежі 1778 року Свято-Георгіївський храм був перебудований в 1796 році в стилі бароко і до нашого часу залишався майже без змін, тому вимагає капітальної реставрації. Квадратна в плані церква завершується двома восьмериками. Центр храму вінчає голова у вигляді цибулини, встановлена на циліндричному барабані. До основної споруди примикають трапезна, шатрова дзвіниця і невелика одночастинна апсида. Фасад оштукатурений і пофарбований в бежевий колір з білою обробкою.

У християнстві Святий великомученик Георгій вважається покровителем воїнства.