Храм Христа Спасителя

720

Пам’ятки в Храм Христа Спасителя, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Христа Спасителя, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Приголомшливий, чудовий храм Христа Спасителя, розташований на площі Кирила і Мефодія Ужгорода. Він зводився в 1990-ті роки на благодійні пожертви городян. Остаточно будівельні роботи були завершені у 2000 році. Білосніжний храм видно з будь-якої точки міста і став по-справжньому його «перлиною».

Висота храму становить 60 метрів, а головний золочений купол вінчає 8-метрової купол з золотим хрестом. Поруч із золотим куполом розташовуються 4 купола ніжного блакитного кольору і меншого розміру. При будівництві храму використовувався новий архітектурний прийом – будівництво другого куполи під основним, а між стінками розташовується величезна підкупольний простір.

В цьому храмі, як і в московському прототипі, можуть молитися близько 5000 віруючих. Крім цього, при храмі діє благодійна їдальня, розрахована на 100 осіб. Щодня тут проводяться богослужіння з 07.30 до 09.00 годин, а вечірні – з 17.00 годин.