Храм Святої Катерини

711

Пам’ятки в Храм Святої Катерини, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Храм Святої Катерини, екскурсовод, замовити екскурсію,

Храм Святої Катерини, заснований в 1892 році, збудований в архітектурних традиціях XVII століття і є яскравим прикладом російського культового зодчества.

Фасад церкви стоїть на високій платформі і має форму грецького хреста. Стіни будівлі по кутах розділені колонами, щедро оздоблених ліпними деталями та рельєфними зображеннями. Головний вхід в храм обрамлений портиком, над ним обладнана ошатна дзвіниця, прикрашена невисокими фігурними колонами. Храм увінчаний візерунковими кокошники і п’ятьма банями, усипаними зірками. Центральний позолочений купол має пірамідальну форму і включає в себе стрілчасті вікна з різьбленими візерунками. Світло також проникає через високі стінні вікна прямокутної форми.

У 2002 році було розпочато капітальний ремонт церкви, в цей період був добудований цілий комплекс, що включає недільну школу, готель і бібліотеку. Храм Святої Катерини виглядає урочисто і святково зовні і славиться своїм розкішним інтер’єром, він є однією з визначних пам’яток Феодосії.