Хутряний центр Kranias Naomi

420

Пам’ятки в Хутряній центр Kranias Naomi, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Хутряній центр Kranias Naomi, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 90

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

На підприємствах KRANIAS NAOMI в Касторії, як і на інших фабриках, можна знайти тисячі сучасних моделей високоякісних виробів з хутра. Для зручності клієнтів тут все продумано буквально до дрібниць.

Знаменитий торгова марка Naomi була створена в Касторії в 1864 році. Підприємство почалося з невеликої мануфактури, яка на початку ХХ століття зросла у досить велике виробництво з розгалуженою мережею філій у таких країнах, як Арабські Емірати, Італія і США.

Зараз це сучасне високотехнологічне виробництво. Витратні матеріали для виготовлення продукції підприємство закуповує в США, Канаді, Італії, Франції і Данії. Основною сировиною є стрижена і натуральна норка, в тому числі чорна американська норка, лисиця, соболь та шиншила. Основним технологічним прийомом дизайнерів Naomi є поєднання хутра та тканини.

Кожна модель створюється фахівцями підприємства вручну. Кожен рік компанія Naomi виробляє більше двох тисяч різноманітних моделей високоякісних виробів з хутра.