Історичний театр-макет «Петровська Акваторія»

313

Пам’ятки в Історичний театр-макет «Петровська Акваторія», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Історичний театр-макет «Петровська Акваторія», екскурсовод, замовити екскурсію,

Історичний театр-макет «Петровська Акваторія» — це унікальний історичний макет Санкт-Петербурга середини XVIII століття. Макет виконаний у масштабі 1:87. Розташований на шостому поверсі ТРК «Адмірал», розташованому над вестибюлем станції метро «Адміралтейська». Тут можна побачити відтворені в мініатюрі історичні пам’ятники, архітектурні споруди, ландшафти, деякі садиби і палаци ми вже ніколи не побачимо, вони були відтворені за архівними документами, гравюрами, описами істориків.

Центральну частину макету займає водна акваторія Петербурга. По воді рухаються макети кораблів часів петровської епохи. Також до уваги глядачів представлено сценки з життя городян 18 століття. За допомогою сучасних технологій створена інтерактивна середу, управляющаяся натисканням кнопок. Б’ють фонтани, тече вода, день змінюється вночі, рухаються люди і карети, пливуть кораблі і змінюються погодні умови. Всі зміни супроводжуються світловими і звуковими ефектами. Відвідувачі побачать макет Адміралтейства, Петропавловську фортецю, Василівський острів, Кронштадт, Петергоф з його фонтанами, Оранієнбаум відтворений за старовинними гравюрами і кресленнями.

Історичний театр-макет «Петровська Акваторія» не тільки розважає, але і допомагає дізнатися цікаві подробиці історії Росії і Санкт-Петербурга.