Історичний центр Нассау

94

Пам’ятки в Історичний центр Нассау, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Історичний центр Нассау, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Історичний центр Нассау з прекрасно збереженими будівлями XVIII-XIX століть розкинулось навколо площі Роусон.

Місто було засноване в 1650 році британцями і отримав назви Чарльз-Таун. У 1695 році його перейменували в Нассау на честь однойменного форту.

До площі Роусон примикають дві найвідоміші вулиці Нассау – Бей-Стріт і Прінс-Джордж-Вэрф, які утворюють перехрестя старого міста. Зараз це жваве місце – тут збираються музиканти, банкіри, лоточники, моряки і туристи. На Бей-Стріт знаходиться безліч магазинів, ресторанів і кафе. Це один з головних центрів туристичної торгівлі та відпочинку.

На вулиці Прінс-Джордж-Вэрф також розташовані магазини і кафе, які залучають матросів і туристів, що опинилися в порту Нассау. Тут же проходить щорічний Різдвяний карнавал.

Трохи південніше площі Роусон розташовується площа Парламенту, де в кінці XVIII – початку XIX століть були зведені адміністративні будівлі. Тут знаходиться Парламент, будинок Колоніальної адміністрації, Будинок Зборів і Верховного суду. Однією з визначних пам’яток площі є також статуя королеви Вікторії.