Калуський міст

713

Пам’ятки в Кольську міст, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кольську міст, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 544

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Калуський міст або міст через Кольський затоку — це автомобільний чотирисмуговий мостовий перехід загальною протяжністю близько 2,5 кілометрів. Побудований в 2005 році, протягом чотирьох наступних років Калуський міст був рекордсменом за довжиною серед мостів Заполяр’я. На сьогоднішній день він входить в число самих довгих мостів Росії.

Крім своїх видатних технічних характеристик, Калуський міст є найважливішим транспортним вузлом не тільки Мурманська, але і всього регіону. Це найбільш значущий транспортний об’єкт, що з’єднує місто з західними районами Мурманської області, а також з найближчими сусідами – Фінляндією і Норвегією.

Калуський міст – це не тільки міст в прямому сенсі цього слова, це ще й майданчик, на якій проводиться яскраве, незабутнє спортивне захід – головне спортивне змагання під назвою “Мурманська миля”. Щороку тут проходить фестиваль спорту, який користується величезною любов’ю і популярністю у мурманців і гостей міста. Змагання проводяться з різних видів спорту – міні-футбол, пляжний волейбол, вітрильна регата, заплив через затоку, легкоатлетичний пробіг, авіамодельний спорт, виступи десантників і багато іншого.