Каплиця на місці набуття Казанської Ікони Богородиці

283

Пам’ятки в Каплиця на місці набуття Казанської Ікони Богородиці, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Каплиця на місці набуття Казанської Ікони Богородиці, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Каплиця на місці набуття Казанської Ікони Богородиці знаходиться в Казані по вулиці Велика Червона, 5. Точна дата спорудження дзвіниці невідома, над багатьма питаннями, пов’язаними з цим цікавим місцем, досі ламають голову археологи та історики.
У 1930-ті роки стоять у цій частині міста Казанський собор і дзвіниця Казанського Богородичного жіночого монастиря були повністю знищені, а сама територія була загорнена в асфальт. Тільки в червні 2000 року в цьому місці розпочалися археологічні розкопки. Саме тут, де колись стояв Казанський собор, були знайдені останки печерного храму-каплиці, який, як відомо, був освячений в ім’я Різдва Пресвятої Богородиці.
Про цій каплиці відомо тільки те, що вона була побудована на початку XX століття. Припускають, що дзвіниця була зруйнована одночасно з Казанським собором.