Каплиця Святого Антонія

439

Пам’ятки в Каплиця Святого Антонія, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Каплиця Святого Антонія, екскурсовод, замовити екскурсію,

Каплиця Святого Антонія в Ріміні – цікавий архітектурний пам’ятник, що привертає увагу туристів. Вона була побудована в 1678 році в пам’ять про засвідченому тут на початку XIII століття євхаристичне чудо, пов’язаному з заступництвом Святого Антонія Падуанського.

Споруда являє собою невелику восьмигранну структуру зі складним куполом, облицьовану мармуром. Його вражаючий портал містить витончену ротонду з невеликою дзвіницею. Над ним розташоване кругле вітражне вікно, оброблене геометричними візерунками.

Затишний інтер’єр каплиці містить оригінальну меблі, старовинні картини та цінні релігійні реліквії. Заслуговує уваги статуя Святого Антонія, оточена квітковими композиціями. Невеликий дерев’яний вівтар оброблений майстерною різьбою. Стіни церковного залу прикрашені незвичайної мозаїкою, фресками із зображенням біблійних сцен і красивими рукоділлям.