Кінотеатр Аврора

299

Пам’ятки в Кінотеатр Аврора, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кінотеатр Аврора, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 124

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

13 травня 1967 року в Краснодарі був зданий в експлуатацію найбільший кінотеатр «Аврора». Ініціатором став проектний інститут «Гипрокоммунстрой», а архітектором – Е. Сердюков. Перший фільм, який був показаний, називався «Залп аврори». У 1981 році «Аврора» стала пам’ятником архітектури.

На початку XX століття була проведена глибока реконструкція кінотеатру, оновили звукову і проекційну апаратуру, оновили інтер’єр, замінили крісла у залах. У великому залі встановили цифровий проектор, завдяки якому став можливий показ фільмів нового формату: 2D і 3D. У 2010 році повністю переробили малий зал. Для комфорту глядачів зменшили кількість крісел і встановили нові – анатомічні, крім того, придбали ще один цифровий проектор.
У кінотеатрі – дві кіноапаратні і машинне відділення, всі службові приміщення знаходяться на другому і третьому поверхах. Для глядачів є 2 кінозали: великий, розрахований на 1200 місць і малий, в якому міститься 80 осіб.

Унікальне архітектурне рішення кінотеатру. Фасад і бічні сторони складаються з скла, різних за розмірами, з північної сторони – високовольтна підстанція. Фасад будівлі прикрашають фонтани і скульптура «Аврора», яка є пам’яткою мистецтва з 1975 року.