Кінотеатр Художній

133

Пам’ятки в Кінотеатр "Художній", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кінотеатр "Художній", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відпочинок і розваги
>

Кінотеатр Художній розташований у місті Володимир, Росія. Будівля була побудована в 1905 році в стилі модерн з елементами ампір. Спочатку воно служило купецьким осібно. У 1910 році власник відкрив тут кінотеатр «Фурор», а коли він продав будівлю іншому купцеві, трьома роками пізніше, той відкрив у ньому прекрасний электротеатр «Ампір», в якому концерти і виступи артистів відбувалися до 1960-х років.

Про нього писали всі популярні володимирські газети. Будинок, в якому розташовувався кінотеатр, вважалося найкрасивішим у всій Володимирській губернії. Кінотеатр «Художній» розташовувався в ньому з 1930-х років. Він мав три зали: великий, малий і прем’єр-зал, який відповідав усім сучасним вимогам. У холі розташовувався міні-бар. Для відвідувачів діяла гнучка система знижок. Відвідувачі могли поставити свій автомобіль на невеликий автостоянці, розташованій у дворі будівлі.

В даний час кінотеатр знаходиться на ремонтних роботах. Власники планують оновити зовнішню обробку і розширити місткість головного залу.