Кладовище Монмартр

405

Пам’ятки у Кладовищі Монмартр, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Кладовищі Монмартр, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 830

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Кладовище Монмартр – розташоване в північній частині Парижа, в районі 18-го муніципального округу, його площа становить 11 гектар.

Датою відкриття цвинтаря вважається 1 січня 1825 року. Перед відкриттям, на цьому місці розміщувався гіпсовий кар’єр, після закриття якого, тут у загальних ямах ховали бідняків. Потім ями засипали землею і засадили дану місцевість кленами, які в майбутньому утворили тінистий парк.

Якщо вдаватися в подробиці, то на території Монмартра розташоване 2 кладовища – природно головне кладовищі Монмартр, вхід на який розташований на авеню Рашель, і менше кладовищі Сен-Венсан.

Монмартр можна назвати порівняно молодим кладовищем. У XVIII столітті, коли небіжчиків церковних цвинтарів нікуди було ховати, на місці кар’єра, в заглибленні нижче рівня вулиці, кладовища і було покладено початок.

В сучасності, спочивати тут досить престижно, пліч-о-пліч зі знаменитими живописцями, композиторами і політичними діячами, такими як Стендаль, Дега, Дюма-син, Берліоз, Даліда, Франсуа Трюффо.

На даний момент, Монмартр вміщує 20 000 могил, з щорічним поповненням в 500 поховань. Кладовище славиться своїми мальовничими алеями і пам’ятками всесвітньо відомих особистостей.