Колишній санаторій «Грузія»

418

Пам’ятки в Колишній санаторій «Грузія», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Колишній санаторій «Грузія», екскурсовод, замовити екскурсію,

Колишній санаторій «Грузія» знаходиться в місті Гагра, в його старій частині на березі моря, і в 24 кілометрах від річки Псоу. Все, що залишилося від санаторію – це велична монументальна будівля і територія парку. Будівля була побудована в 1960 році, для відпочинку партійних працівників і їх сімей. Зараз у цьому будинку знаходиться один з корпусів санаторію «Гагрипш», який розташований дуже вдало, практично біля моря і в той же час на схилі гори, в оточенні пальм.

До парадного входу санаторію можна піднятися по двосторонньої сходах, перед входом розташований дуже красивий фонтан. Центральна частина споруди триповерхова, два крила симетрично розташованих відносно центральної частини – чотириповерхові. Прекрасним прикрасою є арочні навіси і колони, а вежі з двох сторін будівлі надають йому схожість з замком і фортецею одночасно. На даху центральної частини санаторію знаходиться балкон, огорожа якого виконано з балясин і башточок. Паркова територія являє собою субтропічний рай, природа практично первозданна, а алеї і доріжки вимощені натуральним каменем.