Колишня штаб-квартира Болгарської комуністичної партії

301

Пам’ятки в Колишня штаб-квартира Болгарської комуністичної партії, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Колишня штаб-квартира Болгарської комуністичної партії, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 178

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Колишня штаб-квартира Болгарської комуністичної партії (Former Bulgarian Communist Party Headquarters) знаходиться в самому центрі Софії. Цю частину міста, де вона розташована, болгари часто називають Ларго (Ларгото).
Будівля побудована в 50-ті роки XX століття в стилі соціалістичного нео-класицизму. У той час йшло активне відновлення центру міста після бомбардувань Америки під час Другої Світової війни. Архітектором проекту був Златєв.

Сьогодні в цьому будинку розташувалося Народні збори Болгарії. У минулі роки внутрішнє оздоблення приміщень було витримано в коричневих тонах, підлоги викладені мармуровою плиткою, а на сходах лежали червоні килимові доріжки.

Відвідування колишньої штаб-квартири буде цікаво для тих, хто захоплюється архітектурними стилями комуністичної Болгарії. Будівля важко не помітити, так як це одне з найбільш масивних споруд в самому центрі столиці.