Колона Слави в Санкт-Петербурзі

425

Пам’ятки в Колона Слави в Санкт-Петербурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Колона Слави в Санкт-Петербурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Колона Слави (або пам’ятник Слави), яка знаходиться в Санкт-Петербурзі, була споруджена на честь перемоги Росії у війні з Туреччиною 1877-1878 роках. Пам’ятник було урочисто відкрито 25 жовтня 1886 року.

Монумент створений за проектом видатного російського архітектора Давида Івановича Грімма. Пам’ятник був виконаний з 108 трофейних турецьких гармат, складених в 5 ярусів. Колону вінчала фігура “Слави”. На гранітному п’єдесталі були укріплені бронзові дошки з переліком битв і полків, які брали участь у війні.

У 1930 році монумент було демонтовано і зданий на металобрухт. 1 жовтня 2005 року відбулося відкриття відтвореного пам’ятника Слави. У новому конструктивному рішенні на стовбурі колони можна побачити декоративний рельєф, що імітує гарматні стволи. При створенні фігури “Слави” була використана бронза, стовбур колони зроблений з чавуну, а постамент – із граніту.